KİRALAMA HİZMETİ ;

Kiralama Yapabileceğiniz Yeni Bir LENOVO Marka Ürünü Siz Kurumsal Müşterilerimiz İçin özel Hazırlanan Ödeme koşulları ile 24-36-48 aya varan vadelerle kiralayabilirsiniz.

LENOVO Kiralama KOBİ’ ler için donanım ve yazılım ürünlerini kiralama ve kiralama sonrasında satın alma imkânı sunan bir finansman yapısıdır. Nil Teknoloji Ürünleri Ltd. Şti. Olarak KOBİ’lere özel sunduğumuz bu hizmet işletmelerin daha hızlı büyümelerine destek ve aynı zamanda çok hızla ilerleyen teknolojileri daha yakından ve kolay ödeme imkânları ile takip etmelerini sağlamak amacı ile sunduğumuz bir örneği ya da muadili olmayan bir hizmettir.

Düşük Maliyet

İşletmelerin ihtiyacı olan donanım ve yazılım ürünlerini uzun vadeli olarak temin imkânı sağlayıp isterlerse kiralama dönemi sonunda daha yeni teknolojilere geçerek ürünlerini yenileme imkanı sunmak isterlerse de % 10 luk bir fark ile ürünleri satın almalarına imkan sunmaktır. Daha detaylı bilgi ve uzman personellerimizin sizi ziyarete gelmeleri için hemen bizimle iletişime geçin...

İş Ortaklarımız